
Валіза ручна поклажа Rimowa Topas Stealth Cabin Multaлюмінієва валіза маленька чорна 34L
- Немає в наявності
- Код: c890
29 480 ₴
+380 (68) 122-66-22
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чемодан Rimowa
Матеріали: алюміній;
Розміри: 55*40*23 см (ручна поклажа/cabin baggage)
Виробник: Китай
Комплект: фірмовий чохол
Матеріали: алюміній;
Розміри: 55*40*23 см (ручна поклажа/cabin baggage)
Виробник: Китай
Комплект: фірмовий чохол
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 34 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 6.2 кг |
- Ціна: 29 480 ₴







