
Валіза Rimowa Electronic Tag Multiwheel чорний алюмінієвий великий 98L
- Немає в наявності
- Код: c889
35 600 ₴
+380 (68) 122-66-22
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чемодан Rimowa
Матеріали: алюміній;
Розміри: 79*51*27,5 см
Виробник: Китай
Комплект: фірмовий чохол
Матеріали: алюміній;
Розміри: 79*51*27,5 см
Виробник: Китай
Комплект: фірмовий чохол
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 98 л |
| Висота | 79 см |
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 27.5 см |
| Вага | 9.4 кг |
- Ціна: 35 600 ₴








