
Сумка дорожня спортивна Louis Vuitton Keepall Borneo Green зелена преміум'якість
- Немає в наявності
- Код: c876
22 000 ₴
+380 (68) 122-66-22
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка Louis Vuitton Keepall Borneo Green
Колір: зелений
Розмір: 50*29*23 см
Виробник: Китай
Матеріал: канвас + обробка шкіри, всередині підкладка з текстилю.
У комплекті: фірмовий пильовик
Колір: зелений
Розмір: 50*29*23 см
Виробник: Китай
Матеріал: канвас + обробка шкіри, всередині підкладка з текстилю.
У комплекті: фірмовий пильовик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 23 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | кожа |
| Комплектація | пильовик |
- Ціна: 22 000 ₴








