Новинка

Несесер чорний шкіряний Louis Vuitton Dopp Kit Monogram Shadow якість преміум
- Немає в наявності
- Код: c869
11 880 ₴
+380 (68) 122-66-22
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер Louis Vuitton Dopp Kit Monogram Shadow

Колір: чорний
Розмір: 28 x 15 x 16.5
Виробник: Китай
Матеріал: кожа .
У комплекті: фірмовий пильовик, пакет і коробка
Розмір: 28 x 15 x 16.5
Виробник: Китай
Матеріал: кожа .
У комплекті: фірмовий пильовик, пакет і коробка
Відеообзор
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 11 880 ₴









