Новинка

Кардхолдер чорний Louis Vuitton Aerogram Black качество премиум
- Готово до відправки
- Код: k424
5 060 ₴
4 180 ₴
-17%
+380 (68) 122-66-22
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кардхолдер Louis Vuitton Aerogram Black

Колір: чорний
Матеріал: канвас + шкіра
Виробник: Китай
Розмір: 11*7.5*1.5 см
Комплетація: коробка, пильовик, документ
Відеообзор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | коробка, пильовик |
- Ціна: 4 180 ₴




