
Сумка чоловіча крос-боді Armani чорна натуральна шкіра преміум'якість
- Готово до відправки
- Код: c797
6 820 ₴
+380 (68) 122-66-22
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крос-боді Armani чорний із натуральної шкіри
Виробник: Китай
Матеріал: шкіра
Текстильний ремінь
Брендова фурнітура
У комплекті фірмовий пильовик,
Розмір: 18/14/5
Виробник: Китай
Матеріал: шкіра
Текстильний ремінь
Брендова фурнітура
У комплекті фірмовий пильовик,
Розмір: 18/14/5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 18*14*5 |
| Комплектація | пильовик |
- Ціна: 6 820 ₴






