
Сумка-слінг Armani чорна натуральна шкіра на блискавці преміум'якість
- Готово до відправки
- Код: c796
7 260 ₴
6 380 ₴
-12%
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-слінг Armani з натуральної шкіри на блискавці
Виробник: Китай
Матеріал: шкіра
Текстильний ремінь
Брендова фурнітура
У комплекті фірмовий пильовик,
Розмір: 27/18/6
Виробник: Китай
Матеріал: шкіра
Текстильний ремінь
Брендова фурнітура
У комплекті фірмовий пильовик,
Розмір: 27/18/6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | пильовик |
- Ціна: 6 380 ₴








